Skip to main content

mgr Magdalena Słomka – psycholog

Ukończyłam studia jednolite magisterskie na kierunku psychologa na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również absolwentem studiów podyplomowych na kierunkach: oligofrenopedagogika, integracja sensoryczna oraz zarządzanie oświatą. Ukończyłam także studia licencjackie z zakresu zarządzania oraz studia magisterskie na wydziale polityki społecznej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w szkołach oraz przedszkolach zarówno ogólnodostępnych, integracyjnych jak i terapeutycznych. W ramach własnej działalności prowadzę konsultacje zarówno dla rodziców jak i dla psychologów oraz nauczycieli. Od kilku lat działam również w social mediach.

Zawód psychologa dziecięcego wymaga ciągłego doskonalenia swojego warsztatu pracy, w związku z tym aktywnie biorę udział w szkoleniach, są to między innymi kursy związane z nurtem Pozytywnej Dyscypliny jak i specjalistyczne, np. Problemowe zachowania seksualne w dzieciństwie, Terapia mutyzmu selektywnego w podejściu poznawczo-behawioralnym, Wprowadzenie do pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczym, TUS – trening umiejętności społecznych dla osób z zaburzeniami rozwoju, Terapia ręki – droga do samodzielności dziecka z niepełnosprawnością ruchową, AAC. Kurs dla zaawansowanych I stopnia i II stopnia, Trudne zachowania dziecka ze spektrum autyzmu, Wspomaganie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci w wieku przedszkolnym.